Login    
 Article Details
19-12-2019r - Święty Mikołaj, prezenty i wspólne kolędowanie

Jak co roku, nauczyciele Szkoły Szpitalnej zorganizowali pełne niespodzianek spotkanie dla naszych  najmłodszych pacjentów. Było radośnie i bardzo świątecznie. Były kolędy i pastorałki w wykonaniu Izabeli Staroń i Adama Wasieli, występy podopiecznych Patrycji Stendery z Grupy Baletowej Gwiazda oraz wzruszające Jasełka przygotowane przez uczniów i nauczycieli Zespołu Szkół Specjalnych w Ostrowie Wielkopolskim.

Był Święty Mikołaj, prezenty i wspólne kolędowanie, dzięki którym mali pacjenci mogli poczuć radosną atmosferę zbliżających się  Świąt Bożego Narodzenia.
Pobyt w szpitalu to dla każdego dziecka trudny okres. Dlatego też cieszymy się, że w tym szczególnym okresie dzieci mogły spędzić miło czas i chociaż na chwilę zapomnieć o bólu i chorobie.

Dziękujemy naszym wolontariuszom i darczyńcom, w tym Towarzystwu Piłkarskiemu Ostrovia 1909, Hurtowni Delta Trade, Restauracji Patinka, Starej Przepompowni Sky Fitness oraz Patrycji Sobczak z Happy Kids Party za hojność, pomoc  i zaangażowanie  w organizację spotkania.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Written By: magdaadmin
Date Posted: 12/19/2019
Number of Views: 501

Return