Zaloguj    
 Szczegóły artykułu
04-11-2020 - Prośba o wsparcie Szpitala!

 

Szanowni Państwo, Drodzy Przyjaciele,

W związku z dramatyczną sytuacją epidemiologiczną wywołaną koronawirusem, ponownie zwracamy się do Państwa – przedsiębiorców, samorządowców i ludzi dobrej woli o wsparcie finansowe dla ostrowskiego szpitala.
Państwa pomoc jest naprawdę nieoceniona. Pomagają nam Państwo nie tylko w codziennej pracy, ale także dodają nam sił do dalszej walki z pandemią koronawirusa i nadzieję, że ostatecznie wygramy z tym niezwykle trudnym przeciwnikiem.

Na chwilę obecną w ostrowskim szpitalu utworzonych zostało 65 łóżek dla pacjentów z podejrzeniem lub potwierdzonym zakażeniem SARS-CoV-2, w tym 10 łóżek intensywnej terapii. Jednakże liczba pacjentów wymagających hospitalizacji rośnie z dnia na dzień w zatrważającym tempie. Wszystkie stworzone do tej pory łóżka dla pacjentów są zajęte, a chorych przybywa. Z myślą o tych pacjentach przygotowujemy  kolejnych 60 łóżek.
Bez Państwa wsparcia finansowego stworzenie i wyposażenie tak dużego oddziału przekracza możliwości finansowe Szpitala.  Zebrane  fundusze przeznaczone zostaną na zakup sprzętu i aparatury medycznej, w tym przede wszystkim łóżka dla pacjentów, kardiomonitory, respiratory oraz środki ochrony indywidualnej.

Wpłat można dokonywać na specjalne subkonto ostrowskiego szpitala utworzone w banku:
Bank Powszechna Kasa Oszczędności  Bank Polski S.A.
Nr konta 78 1020 2212 0000 5002 0375 7184
Prosimy o wpisanie tytułu przelewu: darowizna KORONAWIRUS


Jeśli będą mieli Państwo pytania w sprawie przekazania darowizny prosimy o kontakt:
Alina Tomaszewska – Główna Księgowa  nr telefonu: 603 860 720

Z góry serdeczne dziękujemy wszystkim Państwu – darczyńcom prywatnym oraz firmom za wyciągnięcie pomocnej dłoni w tym trudnym dla Wszystkich czasie.
Z wyrazami szacunku
Dyrekcja Szpitala
 


Napisany przez: magdaadmin
Data wysłania: 2020-11-04
Liczba wyświetleń: 1267

Wróć