Login    
  
image
AKTUALNOŚCI

Serdecznie zapraszamy na doroczną VIII Regionalną Konferencję Naukowo-Szkoleniową organizowaną w dniu 20 maja 2016 roku w Ostrowie Wielkopolskim.

  Read More...

W zawiązku ze zwiększoną zachorowalnością na grypę i infekcje grypopodobne wprowadza się ograniczenie odwiedzin pacjentów - jedna osoba odwiedzająca do jednego pacjenta.

Jednocześnie wprowadza się zakaz odwiedzin przez dzieci do 12 roku życia.

Ograniczenia obowiązują do odwołania.

  


Szczegółowe warunki konkursu ofert NKO.076.01.2016

na świadczenia zdrowotne na wykonywanie badań metodą rezonansu magnetycznego i wynajem pomieszczeń ZZOZ w Ostrowie Weilkopolskim  dostępne w zakładce KOMUNIKATY\KONKURSY

pełny tekst do pobrania w pdf

 

  

Jak co roku, nauczyciele Szkoły Szpitalnej zorganizowali pełne niespodzianek spotkanie dla naszych  najmłodszych pacjentów.
Był Święty Mikołaj, prezenty i wspólne kolędowanie, dzięki którym mali pacjenci mogli poczuć radosną atmosferę zbliżających się  Świąt Bożego Narodzenia.

  Read More...

 

  Read More...

 

  Read More...

ZAPRASZAMY NA BADANIA PROFILAKTYCZNE
W sobotę 26 września w Szpitalu w Ostrowie Wielkopolskim zorganizowana zostanie Biała Sobota Kardiologiczna, w ramach której mieszkańcy Powiatu Ostrowskiego będą mogli skorzystać  z bezpłatnych badań profilaktycznych oraz konsultacji lekarskich.

  Read More...

 Pokazy iluzjonisty Carlosa oraz szkoły tańca Ostrów Dance Academy, występy solistów Studia Piosenki przy Ostrowskim Domu Kultury, bańki mydlane i malowanie twarzy z grupą animatorów Rodzinnego Parku Przygód „Górecznik” to atrakcje, które w poniedziałek 15 czerwca czekały na najmłodszych pacjentów naszego Szpitala.

  Read More...

 

Pałac Myśliwski w Antoninie k. Ostrowa Wielkopolskiego

12 czerwca 2015r.. piątek, godzina 18:00

 

Szanowni Państwo!

Koleżanki i Koledzy!

 

Mam zaszczyt i przyjemność zaprosić Was  na kolejne, czwarte już przedwakacyjne spotkanie poświęcone najczęstszym problemom chirurgii urazowej i ortopedii z codziennej praktyki lekarza rodzinnego.

  Read More...

Page 11 of 16First   Previous   6  7  8  9  10  [11]  12  13  14  15  Next   Last