Login    
  
image
AKTUALNOŚCI

Rok 2016 to rok, w którym Szpital w Ostrowie Wielkopolskim świętuje 50 lat istnienia. Jubileuszowa Gala odbyła się 23 października 2016 r. w  Ostrowskim Centrum Kultury.
Obchody Jubileuszowe rozpoczęły się mszą świętą w intencji byłych i obecnych pacowników szpitala, którą koncelebrował ks. Biskup Teofil Wilski.

  Read More...

Dyrekcja Zespołu Zakładów Opieki Zdrowotnej w Ostrowie Wielkopolskim
składa serdeczne podziękowania
dla Stowarzyszenia „Ostrowianie Dzieciom Specjalnej Troski”
za udzielone naszemu Szpitalowi wsparcie w postaci nieodpłatnego przekazania
 zestawów do magneto i krioterapii dla Zakładu Rehabilitacji Leczniczej,
dwóch foteli laryngologicznych dla Oddziału Laryngologicznego
oraz sprzętu medycznego dla Oddziału Regabilitacyjnego dla Dzieci.

  Read More...

W maju 2013 dr n. med. Mirosław Falis i jego zespół z Oddziału Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu ostrowskiego szpitala wykonał pierwszy w Polsce zabieg z zastosowaniem nowatorskiej metody z wykorzystaniem gwoździa śródszpikowego do leczenia skomplikowanych złamań. Teraz po naukę w zakresie tych praktyk, przyjeżdżają do ostrowskiego szpitala specjaliści z wielu placówek w Polsce, a niedawno nawet... z Rzymu.

  Read More...

Komfort i szeroki zakres usług medycznych. Taki właśnie będzie szpital w Ostrowie Wielkopolskim po zakończonej rozbudowie.
W nowo wybudowanym obiekcie znajdą się Oddziały: Anestezjologii i Intensywnej Terapii dla Dorosłych i Dzieci, Oddział Chirurgii i Traumatologii Dziecięcej z Pododdziałem Leczenia Oparzeń, blok operacyjny z pięcioma salami oraz centralna sterylizacja. I etap inwestycji wartej niemal 10,7 mln zł netto realizuje firma Skanska.

  Read More...

107 415,31 zł to kwota którą pozyskał Szpital w Ostrowie Wielkopolskim  ze środków Ministerstwa Zdrowia w ramach realizacji programu polityki zdrowotnej pn. Narodowy Program Wyrównywania Dostępności do Profilaktyki i Leczenia Chorób Układu Sercowo-Naczyniowego POLKARD na lata 2013–2016  w zakresie zadania Zakup aparatury medycznej dla oddziałów udarowych i centrów interwencyjnego leczenia udarów mózgu w roku 2016.

  Read More...

Szpital wzbogacił się o nowoczesny namiot ratowiczy. Namiot może pełnić  rolę szpitala polowego. To sprzęt bardzo przydatny w zdarzeniach o charakterze masowym, takim jakie miało miejsce w roku 2013 po tragicznym wybuchu gazu w Jankowie Przygodzkim.

  Read More...

W ostatnim czasie Szpitalny Oddział Ratunkowy wzbogacił się o dwa nowoczesne ambulanse ratunkowe.
Nowe karetki zastąpią wyeksploatowane pojazdy o przebiegu ponad 600 tys. km, zakupione kilka lat wcześniej ze środków unijnych.

  Read More...

 

 

ZASADY REJESTRACJI

  1. Zgłoszenia udziału w konferencji – imię i nazwisko; adres , e-mail; tel komórkowy; ośrodek

    na adres: chirurgdzieci@gmail.com

    tel. 062 5951 292 (1)

  2. Zgłoszenie prac i prezentacji do 8 października 2016 roku

    na adres : patrycja.sosnowska@outlook.com

SZCZEGÓŁY KONFERENCJI

  Read More...

6 czerwca 2016 roku w  Zespole Zakładów Opieki Zdrowotnej w Ostrowie Wielkopolskim w ramach kontraktu z Narodowym Funduszem Zdrowia rozpoczyna działalność Poradnia Endokrynologiczna.

  Read More...

8 czerwca 2016 roku w  Zespole Zakładów Opieki Zdrowotnej w Ostrowie Wielkopolskim w ramach kontraktu z Narodowym Funduszem Zdrowia rozpoczyna działalność Poradnia Onkologii i Hematologii Dziecięcej.

  Read More...

Page 12 of 19First   Previous   7  8  9  10  11  [12]  13  14  15  16  Next   Last