Login    
  
image
AKTUALNOŚCI

Zapraszamy na badania profilaktyczne

 

    04 czerwca 2016 r. Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej  w Ostrowie Wielkopolskim zaprasza na „białą sobotę” pod hasłem WYPRZEDZIĆ CUKRZYCĘ, w ramach której mieszkańcy Powiatu Ostrowskiego będą mogli nieodpłatnie skorzystać z konsultacji lekarskiej i badań profilaktycznych.

  Read More...

 

  Read More...

Informujemy, że od dnia 1 maja 2016 r. w Pracowniach Rentgenodiagnostyki ZZOZ w Ostrowie Wielkopolskim istnieje możliwość  wykonania komercyjnych badań diagnostycznych w zakresie:

  • Zdjęć rtg
  • Mammografii
  • Tomografii Komputerowej
  • USG
  • USG Doppler
  Read More...

Szanowni Państwo!    
Koleżanki i Koledzy!
W imieniu własnym i zespołu serdecznie zapraszam na  kolejne, piąte już przedwakacyjne spotkanie poświęcone najczęstszym  problemom chirurgii urazowej i ortopedii  z codziennej praktyki lekarza rodzinnego.

  Read More...

Informujemy, że prezentacja autorów  dr n. med. M. Falisa i lek. K. Pyszla na temat nowej metody leczenia operacyjnego śródstawowych złamań kości piętowej przy użyciu gwoździa śródszpikowego Calcanail została zamieszczona w dziale edukacyjnym na stronie internetowej  Polskiego Towarzystwa Ortopedycznego i Traumatologicznego  www.ptoitr.pl. Autorom wyróżnionej pracy gratulujemy !

  Read More...

 

  Read More...

We wtorek 22 marca uroczyście otwarto wyremontowaną I część Oddziału Internistycznego.
Oddział Internistyczny liczy 65 łóżek. W ciągu ostatnich kilku miesięcy  30-łóżkowa część Oddziału  poddana została całkowitej modernizacji.

  Read More...

Oddział Anestezjologii i Intensywnej Terapii dla Dzieci liczy dwa w pełni wyposażone stanowiska i dedykowany jest w szczególności na potrzeby referencyjnego Pododdziału Leczenia Oparzeń w Ostrowie Wielkopolskim.

  Read More...

Serdecznie zapraszamy na doroczną VIII Regionalną Konferencję Naukowo-Szkoleniową organizowaną w dniu 20 maja 2016 roku w Ostrowie Wielkopolskim.

  Read More...

W zawiązku ze zwiększoną zachorowalnością na grypę i infekcje grypopodobne wprowadza się ograniczenie odwiedzin pacjentów - jedna osoba odwiedzająca do jednego pacjenta.

Jednocześnie wprowadza się zakaz odwiedzin przez dzieci do 12 roku życia.

Ograniczenia obowiązują do odwołania.

  

Page 13 of 19First   Previous   8  9  10  11  12  [13]  14  15  16  17  Next   Last   

  

szkola rodzenia

 

 

 

sterylizacja

 

laboratorium

 

medycyna pracy

 

catering