Login    
  
image
AKTUALNOŚCI

W maju 2013 dr n. med. Mirosław Falis i jego zespół z Oddziału Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu ostrowskiego szpitala wykonał pierwszy w Polsce zabieg z zastosowaniem nowatorskiej metody z wykorzystaniem gwoździa śródszpikowego do leczenia skomplikowanych złamań. Teraz po naukę w zakresie tych praktyk, przyjeżdżają do ostrowskiego szpitala specjaliści z wielu placówek w Polsce, a niedawno nawet... z Rzymu.

  Read More...

Komfort i szeroki zakres usług medycznych. Taki właśnie będzie szpital w Ostrowie Wielkopolskim po zakończonej rozbudowie.
W nowo wybudowanym obiekcie znajdą się Oddziały: Anestezjologii i Intensywnej Terapii dla Dorosłych i Dzieci, Oddział Chirurgii i Traumatologii Dziecięcej z Pododdziałem Leczenia Oparzeń, blok operacyjny z pięcioma salami oraz centralna sterylizacja. I etap inwestycji wartej niemal 10,7 mln zł netto realizuje firma Skanska.

  Read More...

107 415,31 zł to kwota którą pozyskał Szpital w Ostrowie Wielkopolskim  ze środków Ministerstwa Zdrowia w ramach realizacji programu polityki zdrowotnej pn. Narodowy Program Wyrównywania Dostępności do Profilaktyki i Leczenia Chorób Układu Sercowo-Naczyniowego POLKARD na lata 2013–2016  w zakresie zadania Zakup aparatury medycznej dla oddziałów udarowych i centrów interwencyjnego leczenia udarów mózgu w roku 2016.

  Read More...

Szpital wzbogacił się o nowoczesny namiot ratowiczy. Namiot może pełnić  rolę szpitala polowego. To sprzęt bardzo przydatny w zdarzeniach o charakterze masowym, takim jakie miało miejsce w roku 2013 po tragicznym wybuchu gazu w Jankowie Przygodzkim.

  Read More...

W ostatnim czasie Szpitalny Oddział Ratunkowy wzbogacił się o dwa nowoczesne ambulanse ratunkowe.
Nowe karetki zastąpią wyeksploatowane pojazdy o przebiegu ponad 600 tys. km, zakupione kilka lat wcześniej ze środków unijnych.

  Read More...

 

 

ZASADY REJESTRACJI

  1. Zgłoszenia udziału w konferencji – imię i nazwisko; adres , e-mail; tel komórkowy; ośrodek

    na adres: chirurgdzieci@gmail.com

    tel. 062 5951 292 (1)

  2. Zgłoszenie prac i prezentacji do 8 października 2016 roku

    na adres : patrycja.sosnowska@outlook.com

SZCZEGÓŁY KONFERENCJI

  Read More...

6 czerwca 2016 roku w  Zespole Zakładów Opieki Zdrowotnej w Ostrowie Wielkopolskim w ramach kontraktu z Narodowym Funduszem Zdrowia rozpoczyna działalność Poradnia Endokrynologiczna.

  Read More...

8 czerwca 2016 roku w  Zespole Zakładów Opieki Zdrowotnej w Ostrowie Wielkopolskim w ramach kontraktu z Narodowym Funduszem Zdrowia rozpoczyna działalność Poradnia Onkologii i Hematologii Dziecięcej.

  Read More...

Zapraszamy na badania profilaktyczne

 

    04 czerwca 2016 r. Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej  w Ostrowie Wielkopolskim zaprasza na „białą sobotę” pod hasłem WYPRZEDZIĆ CUKRZYCĘ, w ramach której mieszkańcy Powiatu Ostrowskiego będą mogli nieodpłatnie skorzystać z konsultacji lekarskiej i badań profilaktycznych.

  Read More...

 

  Read More...

Page 13 of 20First   Previous   8  9  10  11  12  [13]  14  15  16  17  Next   Last   

  

szkola rodzenia

 

 

 

sterylizacja

 

laboratorium

 

medycyna pracy

 

catering