Login    
  
image
AKTUALNOŚCI

Informujemy, że od dnia 1 maja 2016 r. w Pracowniach Rentgenodiagnostyki ZZOZ w Ostrowie Wielkopolskim istnieje możliwość  wykonania komercyjnych badań diagnostycznych w zakresie:

  • Zdjęć rtg
  • Mammografii
  • Tomografii Komputerowej
  • USG
  • USG Doppler
  Read More...

Szanowni Państwo!    
Koleżanki i Koledzy!
W imieniu własnym i zespołu serdecznie zapraszam na  kolejne, piąte już przedwakacyjne spotkanie poświęcone najczęstszym  problemom chirurgii urazowej i ortopedii  z codziennej praktyki lekarza rodzinnego.

  Read More...

Informujemy, że prezentacja autorów  dr n. med. M. Falisa i lek. K. Pyszla na temat nowej metody leczenia operacyjnego śródstawowych złamań kości piętowej przy użyciu gwoździa śródszpikowego Calcanail została zamieszczona w dziale edukacyjnym na stronie internetowej  Polskiego Towarzystwa Ortopedycznego i Traumatologicznego  www.ptoitr.pl. Autorom wyróżnionej pracy gratulujemy !

  Read More...

 

  Read More...

We wtorek 22 marca uroczyście otwarto wyremontowaną I część Oddziału Internistycznego.
Oddział Internistyczny liczy 65 łóżek. W ciągu ostatnich kilku miesięcy  30-łóżkowa część Oddziału  poddana została całkowitej modernizacji.

  Read More...

Oddział Anestezjologii i Intensywnej Terapii dla Dzieci liczy dwa w pełni wyposażone stanowiska i dedykowany jest w szczególności na potrzeby referencyjnego Pododdziału Leczenia Oparzeń w Ostrowie Wielkopolskim.

  Read More...

Serdecznie zapraszamy na doroczną VIII Regionalną Konferencję Naukowo-Szkoleniową organizowaną w dniu 20 maja 2016 roku w Ostrowie Wielkopolskim.

  Read More...

W zawiązku ze zwiększoną zachorowalnością na grypę i infekcje grypopodobne wprowadza się ograniczenie odwiedzin pacjentów - jedna osoba odwiedzająca do jednego pacjenta.

Jednocześnie wprowadza się zakaz odwiedzin przez dzieci do 12 roku życia.

Ograniczenia obowiązują do odwołania.

  


Szczegółowe warunki konkursu ofert NKO.076.01.2016

na świadczenia zdrowotne na wykonywanie badań metodą rezonansu magnetycznego i wynajem pomieszczeń ZZOZ w Ostrowie Weilkopolskim  dostępne w zakładce KOMUNIKATY\KONKURSY

pełny tekst do pobrania w pdf

 

  

Page 14 of 20First   Previous   9  10  11  12  13  [14]  15  16  17  18  Next   Last   

  

szkola rodzenia

 

 

 

sterylizacja

 

laboratorium

 

medycyna pracy

 

catering