Login    
  
image
AKTUALNOŚCI

 

  Read More...

Serdecznie zapraszamy na doroczną VI Regionalną Konferencję Naukowo-Szkoleniową organizowaną w dniu 23 kwietnia 2014 roku w Ostrowie Wielkopolskim. Tegorocznym tematem przewodnim spotkania będą zagadnienia dotyczące zakażeń  w okresie perinatalnym.

  Read More...

 

  Read More...

Konferencja szkoleniowo - naukowa OSTRÓW WIELKOPOLSKI,  06 - 07 CZERWCA 2014 ROKU

  Read More...

Z inicjatywy Starosty Ostrowskiego Pawła Rajskiego 23 stycznia 2014 roku w Ostrowskim Centrum Kultury  odbył się koncert dedykowany „Cichym Bohaterom Jankowa”, osobom, które ryzykując życie     i zdrowie spieszyły z pomocą poszkodowanym w pożarze w Jankowie Przygodzkim.

  Read More...

 Z przyjemnością informujemy, że w czwartek 19 grudnia 2013 r. uroczyście oddano do użytku nowy Oddział Kardiologiczny w Ostrowskim Szpitalu.

  Read More...


Coraz więcej młodych  mężczyzn  trafia do Poradni Urologicznej przy ostrowskim szpitalu z problemami związanymi z prostatą. Z danych placówki wynika, że na 7200 pacjentów, którzy  w ciągu roku szukają pomocy w placówce- aż 1500 to panowie  około 40 roku życia.

  Read More...

Dyrektor Zespołu Zakładów Opieki Zdrowotnej  w Ostrowie otrzymał podziękowania od firmy Gaz-System S.A. za sprawną akcję ratunkową przerpowadzoną po wybuchu gazu w Jankowie Przygodzkim.

  Read More...

 

  Read More...

Page 15 of 16First   Previous   7  8  9  10  11  12  13  14  [15]  16  Next   Last