Login    
  
image
AKTUALNOŚCI


Szczegółowe warunki konkursu ofert NKO.076.01.2016

na świadczenia zdrowotne na wykonywanie badań metodą rezonansu magnetycznego i wynajem pomieszczeń ZZOZ w Ostrowie Weilkopolskim  dostępne w zakładce KOMUNIKATY\KONKURSY

pełny tekst do pobrania w pdf

 

  

Jak co roku, nauczyciele Szkoły Szpitalnej zorganizowali pełne niespodzianek spotkanie dla naszych  najmłodszych pacjentów.
Był Święty Mikołaj, prezenty i wspólne kolędowanie, dzięki którym mali pacjenci mogli poczuć radosną atmosferę zbliżających się  Świąt Bożego Narodzenia.

  Read More...

 

  Read More...

 

  Read More...

ZAPRASZAMY NA BADANIA PROFILAKTYCZNE
W sobotę 26 września w Szpitalu w Ostrowie Wielkopolskim zorganizowana zostanie Biała Sobota Kardiologiczna, w ramach której mieszkańcy Powiatu Ostrowskiego będą mogli skorzystać  z bezpłatnych badań profilaktycznych oraz konsultacji lekarskich.

  Read More...

 Pokazy iluzjonisty Carlosa oraz szkoły tańca Ostrów Dance Academy, występy solistów Studia Piosenki przy Ostrowskim Domu Kultury, bańki mydlane i malowanie twarzy z grupą animatorów Rodzinnego Parku Przygód „Górecznik” to atrakcje, które w poniedziałek 15 czerwca czekały na najmłodszych pacjentów naszego Szpitala.

  Read More...

 

Pałac Myśliwski w Antoninie k. Ostrowa Wielkopolskiego

12 czerwca 2015r.. piątek, godzina 18:00

 

Szanowni Państwo!

Koleżanki i Koledzy!

 

Mam zaszczyt i przyjemność zaprosić Was  na kolejne, czwarte już przedwakacyjne spotkanie poświęcone najczęstszym problemom chirurgii urazowej i ortopedii z codziennej praktyki lekarza rodzinnego.

  Read More...

 

I FORUM MŁODYCH PEDIATRÓW I CHIRURGÓW OSTRÓW WIELKOPOLSKI
29-30 MAJA 2015 ROKU

Szczegółowe informacje pod numerem telefonu 62 595 12 91 Oddział Chirurgii i Traumatologii Dziecięcej ZZOZ w Ostrowie.

  Read More...

 

Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej w Ostrowie Wielkopolskim ogłasza pisemny przetarg nieograniczony na sprzedaż wycofanego z użytku samochodu:

 

  Read More...

Page 15 of 20First   Previous   10  11  12  13  14  [15]  16  17  18  19  Next   Last   

  

szkola rodzenia

 

 

 

sterylizacja

 

laboratorium

 

medycyna pracy

 

catering