Login    
  
image
AKTUALNOŚCI

W ostatnim czasie Szpitalny Oddział Ratunkowy wzbogacił się o dwa nowoczesne ambulanse ratunkowe.
Nowe karetki zastąpią wyeksploatowane pojazdy o przebiegu ponad 600 tys. km, zakupione kilka lat wcześniej ze środków unijnych.

  Read More...

 

 

ZASADY REJESTRACJI

 1. Zgłoszenia udziału w konferencji – imię i nazwisko; adres , e-mail; tel komórkowy; ośrodek

  na adres: chirurgdzieci@gmail.com

  tel. 062 5951 292 (1)

 2. Zgłoszenie prac i prezentacji do 8 października 2016 roku

  na adres : patrycja.sosnowska@outlook.com

SZCZEGÓŁY KONFERENCJI

  Read More...

6 czerwca 2016 roku w  Zespole Zakładów Opieki Zdrowotnej w Ostrowie Wielkopolskim w ramach kontraktu z Narodowym Funduszem Zdrowia rozpoczyna działalność Poradnia Endokrynologiczna.

  Read More...

8 czerwca 2016 roku w  Zespole Zakładów Opieki Zdrowotnej w Ostrowie Wielkopolskim w ramach kontraktu z Narodowym Funduszem Zdrowia rozpoczyna działalność Poradnia Onkologii i Hematologii Dziecięcej.

  Read More...

Zapraszamy na badania profilaktyczne

 

    04 czerwca 2016 r. Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej  w Ostrowie Wielkopolskim zaprasza na „białą sobotę” pod hasłem WYPRZEDZIĆ CUKRZYCĘ, w ramach której mieszkańcy Powiatu Ostrowskiego będą mogli nieodpłatnie skorzystać z konsultacji lekarskiej i badań profilaktycznych.

  Read More...

 

  Read More...

Informujemy, że od dnia 1 maja 2016 r. w Pracowniach Rentgenodiagnostyki ZZOZ w Ostrowie Wielkopolskim istnieje możliwość  wykonania komercyjnych badań diagnostycznych w zakresie:

 • Zdjęć rtg
 • Mammografii
 • Tomografii Komputerowej
 • USG
 • USG Doppler
  Read More...

Szanowni Państwo!    
Koleżanki i Koledzy!
W imieniu własnym i zespołu serdecznie zapraszam na  kolejne, piąte już przedwakacyjne spotkanie poświęcone najczęstszym  problemom chirurgii urazowej i ortopedii  z codziennej praktyki lekarza rodzinnego.

  Read More...

Informujemy, że prezentacja autorów  dr n. med. M. Falisa i lek. K. Pyszla na temat nowej metody leczenia operacyjnego śródstawowych złamań kości piętowej przy użyciu gwoździa śródszpikowego Calcanail została zamieszczona w dziale edukacyjnym na stronie internetowej  Polskiego Towarzystwa Ortopedycznego i Traumatologicznego  www.ptoitr.pl. Autorom wyróżnionej pracy gratulujemy !

  Read More...

 

  Read More...

Page 18 of 24First   Previous   13  14  15  16  17  [18]  19  20  21  22  Next   Last   

  

szkola rodzenia

 

 

 

sterylizacja

 

laboratorium

 

medycyna pracy

 

catering

 
 

 

           

informacja