Login    
  
image
AKTUALNOŚCI

We wtorek 22 marca uroczyście otwarto wyremontowaną I część Oddziału Internistycznego.
Oddział Internistyczny liczy 65 łóżek. W ciągu ostatnich kilku miesięcy  30-łóżkowa część Oddziału  poddana została całkowitej modernizacji.

  Read More...

Oddział Anestezjologii i Intensywnej Terapii dla Dzieci liczy dwa w pełni wyposażone stanowiska i dedykowany jest w szczególności na potrzeby referencyjnego Pododdziału Leczenia Oparzeń w Ostrowie Wielkopolskim.

  Read More...

Serdecznie zapraszamy na doroczną VIII Regionalną Konferencję Naukowo-Szkoleniową organizowaną w dniu 20 maja 2016 roku w Ostrowie Wielkopolskim.

  Read More...

W zawiązku ze zwiększoną zachorowalnością na grypę i infekcje grypopodobne wprowadza się ograniczenie odwiedzin pacjentów - jedna osoba odwiedzająca do jednego pacjenta.

Jednocześnie wprowadza się zakaz odwiedzin przez dzieci do 12 roku życia.

Ograniczenia obowiązują do odwołania.

  


Szczegółowe warunki konkursu ofert NKO.076.01.2016

na świadczenia zdrowotne na wykonywanie badań metodą rezonansu magnetycznego i wynajem pomieszczeń ZZOZ w Ostrowie Weilkopolskim  dostępne w zakładce KOMUNIKATY\KONKURSY

pełny tekst do pobrania w pdf

 

  

Jak co roku, nauczyciele Szkoły Szpitalnej zorganizowali pełne niespodzianek spotkanie dla naszych  najmłodszych pacjentów.
Był Święty Mikołaj, prezenty i wspólne kolędowanie, dzięki którym mali pacjenci mogli poczuć radosną atmosferę zbliżających się  Świąt Bożego Narodzenia.

  Read More...

 

  Read More...

 

  Read More...

ZAPRASZAMY NA BADANIA PROFILAKTYCZNE
W sobotę 26 września w Szpitalu w Ostrowie Wielkopolskim zorganizowana zostanie Biała Sobota Kardiologiczna, w ramach której mieszkańcy Powiatu Ostrowskiego będą mogli skorzystać  z bezpłatnych badań profilaktycznych oraz konsultacji lekarskich.

  Read More...

Page 19 of 24First   Previous   14  15  16  17  18  [19]  20  21  22  23  Next   Last   

  

szkola rodzenia

 

 

 

sterylizacja

 

laboratorium

 

medycyna pracy

 

catering

 
 

 

           

informacja