Login    
  
image
AKTUALNOŚCI

W środę 16 kwietnia najmłodsi pacjenci naszego szpitala obdarowani zostali książkami zebranymi w ramach akcji „Zaczytani”.
W akcję zbierania książek dla chorych dzieci włączyły się wszystkie Filie Biblioteki Publicznej im. Stefana Rowińskiego w Ostrowie Wielkopolskim oraz Biblioteka Publiczna Gminy Brzeziny. W sumie zebrano prawie 500 pozycji wydawniczych.

  Read More...

Podczas piątkowej, finałowej gali Kapituła Plebiscytu Ostrowianin Roku 2013 ogłosiła laureatów  tegorocznego konkursu.

  Read More...

 

  Read More...

Serdecznie zapraszamy na doroczną VI Regionalną Konferencję Naukowo-Szkoleniową organizowaną w dniu 23 kwietnia 2014 roku w Ostrowie Wielkopolskim. Tegorocznym tematem przewodnim spotkania będą zagadnienia dotyczące zakażeń  w okresie perinatalnym.

  Read More...

 

  Read More...

Konferencja szkoleniowo - naukowa OSTRÓW WIELKOPOLSKI,  06 - 07 CZERWCA 2014 ROKU

  Read More...

Z inicjatywy Starosty Ostrowskiego Pawła Rajskiego 23 stycznia 2014 roku w Ostrowskim Centrum Kultury  odbył się koncert dedykowany „Cichym Bohaterom Jankowa”, osobom, które ryzykując życie     i zdrowie spieszyły z pomocą poszkodowanym w pożarze w Jankowie Przygodzkim.

  Read More...

 Z przyjemnością informujemy, że w czwartek 19 grudnia 2013 r. uroczyście oddano do użytku nowy Oddział Kardiologiczny w Ostrowskim Szpitalu.

  Read More...


Coraz więcej młodych  mężczyzn  trafia do Poradni Urologicznej przy ostrowskim szpitalu z problemami związanymi z prostatą. Z danych placówki wynika, że na 7200 pacjentów, którzy  w ciągu roku szukają pomocy w placówce- aż 1500 to panowie  około 40 roku życia.

  Read More...

Page 23 of 24First   Previous   15  16  17  18  19  20  21  22  [23]  24  Next   Last   

  

szkola rodzenia

 

 

 

sterylizacja

 

laboratorium

 

medycyna pracy

 

catering

 
 

 

           

informacja