Zaloguj    
  
image
AKTUALNOŚCI

W środę 16 kwietnia najmłodsi pacjenci naszego szpitala obdarowani zostali książkami zebranymi w ramach akcji „Zaczytani”.
W akcję zbierania książek dla chorych dzieci włączyły się wszystkie Filie Biblioteki Publicznej im. Stefana Rowińskiego w Ostrowie Wielkopolskim oraz Biblioteka Publiczna Gminy Brzeziny. W sumie zebrano prawie 500 pozycji wydawniczych.

  Czytaj więcej...

Podczas piątkowej, finałowej gali Kapituła Plebiscytu Ostrowianin Roku 2013 ogłosiła laureatów  tegorocznego konkursu.

  Czytaj więcej...


Serdecznie zapraszamy na doroczną VI Regionalną Konferencję Naukowo-Szkoleniową organizowaną w dniu 23 kwietnia 2014 roku w Ostrowie Wielkopolskim. Tegorocznym tematem przewodnim spotkania będą zagadnienia dotyczące zakażeń  w okresie perinatalnym.

  Czytaj więcej...


Konferencja szkoleniowo - naukowa OSTRÓW WIELKOPOLSKI,  06 - 07 CZERWCA 2014 ROKU

  Czytaj więcej...

Z inicjatywy Starosty Ostrowskiego Pawła Rajskiego 23 stycznia 2014 roku w Ostrowskim Centrum Kultury  odbył się koncert dedykowany „Cichym Bohaterom Jankowa”, osobom, które ryzykując życie     i zdrowie spieszyły z pomocą poszkodowanym w pożarze w Jankowie Przygodzkim.

  Czytaj więcej...

 Z przyjemnością informujemy, że w czwartek 19 grudnia 2013 r. uroczyście oddano do użytku nowy Oddział Kardiologiczny w Ostrowskim Szpitalu.

  Czytaj więcej...


Coraz więcej młodych  mężczyzn  trafia do Poradni Urologicznej przy ostrowskim szpitalu z problemami związanymi z prostatą. Z danych placówki wynika, że na 7200 pacjentów, którzy  w ciągu roku szukają pomocy w placówce- aż 1500 to panowie  około 40 roku życia.

  Czytaj więcej...

Strona 23 z 24First   Previous   15  16  17  18  19  20  21  22  [23]  24  Next   Ostatni   

  
informacja