Zaloguj    
  
image
AKTUALNOŚCI

  

 

Od 15 grudnia 2020 roku mobilny punkt pobrań wymazu zmienił godziny przyjęć.

Godziny przyjęć w punkcie Drive-Thru w Ostrowie Wielkopolskim:

 

od poniedziałku do piątku: 08:00-14:00

sobota, niedziela, dni świąteczne: 08:00 – 10:00

Wigilia: 08:00 – 10:00

 

Punkt Drive-Thru zlokalizowany jest na parkingu Stadionu Miejskiego przy ul. Paderewskiego w Ostrowie Wielkopolskim.

 

  

W związkuz z utworzeniem w Zespole Zakładów Opieki Zdrowotnej punktu szczepień, zapraszamy pracowników medycznych do zgłaszania się na szczepenia ochronne przeciwko COVID-19

osoba do kontaktu:

dr n.med. Ewa Dziąba

Koordynator ds p/w epidemicznych

tel.kom. 723 974 602

Administracja pokój nr 11

  

 

Informujemy o obowiązujących godzinach przyjęć paczek dla pacjentów. Paczki przekazywane pacjentom przebywającym na oddziałach szpitalnych (żywność, środki higieny, ubrania, itp.) należy zostawiać w namiocie nr 1- po prawej stronie za portiernią.

  Czytaj więcej...

 

Szanowni Państwo,
W dniu 10 listopada 2020 roku podczas posiedzenia Rady Społecznej szpitala Dyrekcja Zakładów Opieki Zdrowotnej przedstawiła obecną sytuację sprzętową, kadrową, a także finansową, w tym rozliczenie wiosennej zbiórki, która w wymierny sposób pomogła przetrwać nam pierwszą falę epidemii. Rada przyjęła wyjaśnienia bez zarzutów i poprała prowadzoną akcję zbiórki funduszy.

  Czytaj więcej...

 

Szanowni Państwo, Drodzy Przyjaciele,

W związku z dramatyczną sytuacją epidemiologiczną wywołaną koronawirusem, ponownie zwracamy się do Państwa – przedsiębiorców, samorządowców i ludzi dobrej woli o wsparcie finansowe dla ostrowskiego szpitala.
Państwa pomoc jest naprawdę nieoceniona. Pomagają nam Państwo nie tylko w codziennej pracy, ale także dodają nam sił do dalszej walki z pandemią koronawirusa i nadzieję, że ostatecznie wygramy z tym niezwykle trudnym przeciwnikiem.

  Czytaj więcej...

Od 27 października 2020 roku, decyzją Zespołu Zakładów Opieki Zdrowotnej w Ostrowie Wielkopolskim przy współpracy z Urzędem Miejskim w Ostrowie Wielkopolskim, mobilny punkt pobrań wymazu zmienił lokalizację.

  Czytaj więcej...
Oddział Ginekologiczno-Położniczy jednym z najnowocześniejszych oddziałów w Wielkopolsce

W poniedziałek 27 lipca 2020 roku symboliczne otwarto  przebudowany i wyremontowany Oddział Ginekologiczno-Położniczy. W ciągu kilku ostatnich miesięcy Oddział poddany został całkowitej modernizacji. 
Funkcjonalne rozwiązania architektoniczne oraz nowoczesny sprzęt i aparatura medyczna to przede wszystkim poprawa warunków pobytu i  leczenia pacjentek oraz pracy personelu.

  Czytaj więcej...

Strona 3 z 22First   Previous   1  2  [3]  4  5  6  7  8  9  10  Next   Ostatni   

  

szkola rodzenia

 

 

 

sterylizacja

 

laboratorium

 

medycyna pracy

 

catering