Zaloguj    
  
image
AKTUALNOŚCI

 

Szanowni Państwo,
W dniu 10 listopada 2020 roku podczas posiedzenia Rady Społecznej szpitala Dyrekcja Zakładów Opieki Zdrowotnej przedstawiła obecną sytuację sprzętową, kadrową, a także finansową, w tym rozliczenie wiosennej zbiórki, która w wymierny sposób pomogła przetrwać nam pierwszą falę epidemii. Rada przyjęła wyjaśnienia bez zarzutów i poprała prowadzoną akcję zbiórki funduszy.

  Czytaj więcej...

 

Szanowni Państwo, Drodzy Przyjaciele,

W związku z dramatyczną sytuacją epidemiologiczną wywołaną koronawirusem, ponownie zwracamy się do Państwa – przedsiębiorców, samorządowców i ludzi dobrej woli o wsparcie finansowe dla ostrowskiego szpitala.
Państwa pomoc jest naprawdę nieoceniona. Pomagają nam Państwo nie tylko w codziennej pracy, ale także dodają nam sił do dalszej walki z pandemią koronawirusa i nadzieję, że ostatecznie wygramy z tym niezwykle trudnym przeciwnikiem.

  Czytaj więcej...

Od 27 października 2020 roku, decyzją Zespołu Zakładów Opieki Zdrowotnej w Ostrowie Wielkopolskim przy współpracy z Urzędem Miejskim w Ostrowie Wielkopolskim, mobilny punkt pobrań wymazu zmienił lokalizację.

  Czytaj więcej...
Oddział Ginekologiczno-Położniczy jednym z najnowocześniejszych oddziałów w Wielkopolsce

W poniedziałek 27 lipca 2020 roku symboliczne otwarto  przebudowany i wyremontowany Oddział Ginekologiczno-Położniczy. W ciągu kilku ostatnich miesięcy Oddział poddany został całkowitej modernizacji. 
Funkcjonalne rozwiązania architektoniczne oraz nowoczesny sprzęt i aparatura medyczna to przede wszystkim poprawa warunków pobytu i  leczenia pacjentek oraz pracy personelu.

  Czytaj więcej...

 

Samochód osobowy Suzuki Vagon R 1,3 DDIS – rok produkcji 2004, Nr VIN TSMMMA43S00286477, stan licznika: 494126 km.

  Czytaj więcej...

 

Uprzejmie informujemy, iż od dnia 06 lipca br. do odwołania zmianie ulegają godziny przyjęć paczek dla pacjentów. Paczki przekazywane pacjentom przebywającym na oddziałach szpitalnych (żywność, środki higieny, ubrania, itp.) należy zostawiać w namiocie nr 1 - po prawej stronie za portiernią.
    Na paczkach prosimy umieścić: imię i nazwisko pacjenta, oddział, numer sali.
Prosimy aby zabezpieczyć paczki np. w foliowych reklamówkach.

Godziny przyjmowania paczek:
od poniedziałku do piątku: 16:00- 18:00
sobota, niedziela:                12:00- 14:00


Dyrekcja Szpitala

  

 

 

Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej w Ostrowie Wielkopolskim włączył się do akcji #GaszynChallenge. Na lądowisku dla helikopterów Dyrekcja Szpitala wraz z pracownikami „pompowała” dla Sandry Wolniak zmagającej się z SMA rdzeniowym zanikiem mięśni.
 

Dyrekcja nominuje kolejnych uczestników:

  • Pleszewskie Centrum Medyczne w Pleszewie,

  • Powiatową Stację Sanitarno- Epidemiologiczną w Ostrowie Wielkopolskim,

  • Straż Miejską w Ostrowie Wielkopolskim.

 

Pompujemy i pomagamy!!!

 

  

Informujemy, iż od dnia 1 lipca 2020 roku przywracamy porody rodzinne. Szczegółowe informacje w zakładce: Działalność medyczna/ Oddziały/Oddział Ginekologiczno- Położniczy/ Porody rodzinne COVID-19

  

Strona 5 z 24First   Previous   1  2  3  4  [5]  6  7  8  9  10  Next   Ostatni   

  

szkola rodzenia

 

 

 

sterylizacja

 

laboratorium

 

medycyna pracy

 

catering

 
 

 

           

informacja