Zaloguj    
  
image
AKTUALNOŚCI

 

WAŻNY KOMUNIKAT


W Zespole Zakładów Opieki Zdrowotnej w Ostrowie Wielkopolskim do odwołania wprowadzony został zakaz odwiedzin pacjentów na wszystkich oddziałach szpitala.

Zakaz nie dotyczy opiekunów pacjentów hospitalizowanych w ZZOZ w Ostrowie Wielkopolskim, którzy przebywają z nimi stale w szpitalu (jedna osoba do jednego pacjenta). Nie dotyczy też matki lub ojca dziecka leczonego w szpitalu na czas jego karmienia lub kangurowania.

Na Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej w Ostrowie Wielkopolskim decyzją  Wojewody Wielkopolskiego z dnia 28 lutego 2020 r., nałożony został obowiązek pozostawania w stanie podwyższonej gotowości w celu przyjęcia osób w stanie nagłego zagrożenia zdrowotnego.

Tym samym czasowo ograniczone zostały przyjęcia planowe na oddziały zachowawcze tj. Oddział Internistyczny, Kardiologiczny, Neurologiczny, Geriatryczny i Medycyny Paliatywnej.

Przyjęcia planowe na oddziały zabiegowe, w tym Oddział Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu, Oddział Chirurgii Ogólnej, Oddział Chirurgii i Traumatologii Dziecięcej, Oddział Laryngologiczny oraz Oddział Ginekologiczno-Położniczy odbywają się bez zmian.

  
Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej w Ostrowie Wielkopolskim, zatrudni pielęgniarki na Oddziały: Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu oraz Neurologiczny. Forma zatrudnienia do uzgodnienia.

Kontakt Naczelna Pielęgniarka 62 595 11 16 lub 62 595 11 17

  W XVI Rankingu Szpitali przygotowanym przez Centrum Monitorowania Jakości w Ochronie Zdrowia (CMJ) we współpracy z „Rzeczpospolitą ” II miejsce w kategorii Najlepszy Szpital w Województwie Wielkopolskim otrzymał Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej w Ostrowie Wielkopolskim

  Czytaj więcej...

Jak co roku, nauczyciele Szkoły Szpitalnej zorganizowali pełne niespodzianek spotkanie dla naszych  najmłodszych pacjentów. Było radośnie i bardzo świątecznie. Były kolędy i pastorałki w wykonaniu Izabeli Staroń i Adama Wasieli, występy podopiecznych Patrycji Stendery z Grupy Baletowej Gwiazda oraz wzruszające Jasełka przygotowane przez uczniów i nauczycieli Zespołu Szkół Specjalnych w Ostrowie Wielkopolskim.

  Czytaj więcej...


Strona 6 z 22First   Previous   1  2  3  4  5  [6]  7  8  9  10  Next   Ostatni