Zaloguj    
  
image
AKTUALNOŚCI


Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej w Ostrowie Wielkopolskim informuję, iż dnia 27.12.2019 r. Zakład Medycyny Pracy będzie nieczynny.

  

Wizyta Świętego Mikołaja na oddziałach dziecięcych Ostrowskiego Szpitala na stałe już wpisała się w tradycję naszej placówki. Podobnie było w tym roku.
W postać Świętego Mikołaja wcielił się starosta ostrowski Paweł Rajski. Do rąk najmłodszych pacjentów trafił pluszowy dr MIŚ.

  Czytaj więcej...

W czwartek 28 listopada 2019 roku uroczyście oddano do użytku wyremontowany Oddział Okulistyczny Chirurgii Jednego Dnia. Doskonały zespół specjalistów, najnowocześniejszy sprzęt medyczny, a teraz także  komfortowe wyposażenie  i więcej przestrzeni to przede wszystkim poprawa warunków pobytu i leczenia pacjentów oraz pracy personelu medycznego.

  Czytaj więcej...

Dyrekcja Zespołu Zakładów Opieki Zdrowotnej w Ostrowie Wielkopolskim składa serdeczne podziękowania dla Stowarzyszenia „Ostrowianie Dzieciom Specjalnej Troski” za udzielone naszemu Szpitalowi wsparcie w postaci nieodpłatnego przekazania  rotorów kończyn górnych i dolnych z prowadnicami  dla Oddziału Rehabilitacyjnego dla Dzieci.

  Czytaj więcej...

We wtorek 12 listopada przedstawiciele Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy z Jurkiem Owsiakiem uroczyście przekazali specjalistyczny sprzęt do  Pracowni Rentgenodiagnostyki. Do Ostrowskiego Szpitala trafiły  dwa nowoczesne, zaawansowane technologicznie  urządzenia –  tomograf komputerowy oraz aparat RTG, typu telekomando.

  Czytaj więcej...

Już po raz szósty w Ostrowie Wielkopolskim spotkali się chirurdzy dziecięcy z pediatrami i lekarzami rodzinnymi celem wymiany doświadczeń klinicznych i naukowych. Tegoroczne spotkanie miało wyjątkowy charakter. Oddział Chirurgii i Traumatologii Dziecięcej obchodzi swoje 50-lecie.

  Czytaj więcej...

 

 

  Czytaj więcej...


W poniedziałek 9 września Podsekretarz Stanu w Ministerstwie Zdrowia Janusz Cieszyński odwiedził Szpital w Ostrowie Wielkopolskim. Celem wizyty było podpisanie umowy o dofinansowanie zakupu specjalistycznej karetki dla Zespołów Ratownictwa Medycznego.

  Czytaj więcej...

Strona 7 z 22First   Previous   2  3  4  5  6  [7]  8  9  10  11  Next   Ostatni   

  

szkola rodzenia

 

 

 

sterylizacja

 

laboratorium

 

medycyna pracy

 

catering