Login    
  
image
AKTUALNOŚCI

Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej w Ostrowie Wielkopolskim, zatrudni pielęgniarki na Oddziały: Ortopedii i Traumatologii Narządu Ruchu oraz Neurologiczny. Forma zatrudnienia do uzgodnienia.

Kontakt Naczelna Pielęgniarka 62 595 11 16 lub 62 595 11 17

  

 

  Read More...

 

  Read More...

W XVI Rankingu Szpitali przygotowanym przez Centrum Monitorowania Jakości w Ochronie Zdrowia (CMJ) we współpracy z „Rzeczpospolitą ” II miejsce w kategorii Najlepszy Szpital w Województwie Wielkopolskim otrzymał Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej w Ostrowie Wielkopolskim

  Read More...

Jak co roku, nauczyciele Szkoły Szpitalnej zorganizowali pełne niespodzianek spotkanie dla naszych  najmłodszych pacjentów. Było radośnie i bardzo świątecznie. Były kolędy i pastorałki w wykonaniu Izabeli Staroń i Adama Wasieli, występy podopiecznych Patrycji Stendery z Grupy Baletowej Gwiazda oraz wzruszające Jasełka przygotowane przez uczniów i nauczycieli Zespołu Szkół Specjalnych w Ostrowie Wielkopolskim.

  Read More...

 

  Read More...

 

  Read More...

Zespół Zakładów Opieki Zdrowotnej w Ostrowie Wielkopolskim informuję, iż dnia 27.12.2019 r. Zakład Medycyny Pracy będzie nieczynny.

  

Wizyta Świętego Mikołaja na oddziałach dziecięcych Ostrowskiego Szpitala na stałe już wpisała się w tradycję naszej placówki. Podobnie było w tym roku.
W postać Świętego Mikołaja wcielił się starosta ostrowski Paweł Rajski. Do rąk najmłodszych pacjentów trafił pluszowy dr MIŚ.

  Read More...

W czwartek 28 listopada 2019 roku uroczyście oddano do użytku wyremontowany Oddział Okulistyczny Chirurgii Jednego Dnia. Doskonały zespół specjalistów, najnowocześniejszy sprzęt medyczny, a teraz także  komfortowe wyposażenie  i więcej przestrzeni to przede wszystkim poprawa warunków pobytu i leczenia pacjentów oraz pracy personelu medycznego.

  Read More...

Page 8 of 24First   Previous   3  4  5  6  7  [8]  9  10  11  12  Next   Last   

  

szkola rodzenia

 

 

 

sterylizacja

 

laboratorium

 

medycyna pracy

 

catering

 
 

 

           

informacja